Regulamin

Regulamin sklepu internetowego FALAEM

 

I. SPRZEDAWCA

Sklep internetowy FALAEM, działający pod adresem http://www.falaem.pl/  prowadzony jest przez: Nicole Grospierre-Słomińska Falaem Efektywne Mikroorganizmy Dystrybucja I Promocja z siedzibą w Dąbrówce 172, 21-132 Kamionka.   NIP 7141232408

II. PRZYJMOWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1.      Sklep prowadzi sprzedaż Towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat dostępnych Towarów Sklep zamieszcza na stronie www.falaem.pl  
 Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez stronę http://www.falaem.pl/  Dla złożenia zamówienia konieczne jest wcześniejsze logowanie.

2.      Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mailem generowaną automatycznie wiadomość, że zamówienie dotarło do Sklepu.

3.      Po dokonaniu powyższych kroków, Sprzedawca odpisze w ciągu 48 godzin. Potwierdzi przyjęcie zamówienia lub ewentualnie odmówi jeśli towar jest niedostępny. W sytuacji gdy realizacja zamówienia wymaga dłuższego czasu niż standardowy Sprzedawca poinformuje o tym Klienta.

4.      Odmowa przyjęcia zamówienia lub upływ czasu przeznaczonego na przyjęcie zamówienia powoduje niedojście umowy sprzedaży do skutku. To, co było świadczone na poczet wykonania zobowiązania, podlega zwrotowi. Odmowa przyjęcia zamówienia nastąpi w szczególności wówczas, gdy Towar jest niedostępny w magazynie Sprzedającego.

5.       Sprzedawca określi w przybliżeniu czas realizacji zamówienia. Wówczas Klient w ciągu 24 godzin ma prawo przyjęcia tak zmodyfikowanej oferty . W przypadku odmowy przyjęcia przez Klienta zmodyfikowanej oferty lub upływu 24 godzin od wysłania do Klienta zmodyfikowanej oferty, umowa sprzedaży nie dochodzi do skutku. To, co było świadczone na poczet wykonania zobowiązania, podlega zwrotowi.

6.       Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba Towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te Towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

7.       Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży: paragon lub faktura VAT w zależności od życzenia Klienta. Dokument sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie towary wybrane do zamówienia są skompletowane i gotowe do wysyłki.
10. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia dokumentu sprzedaży. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt ze Sklepem e-mailem pod adresem falaem@.gmail.com lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod numer telefonu 081 756 70 12.

V. CENY TOWARÓW

1.         Wszystkie ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek  VAT.

2.         Cena podana przy każdym Towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

3.         Koszty dostawy zostaną doliczone do wartości Towarów stosownie do ich wagi katalogowej. Dostawa Towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób z zastrzeżeniem wyjątków określonych przez Sklep. 

 

VI. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

1.      Wysyłamy złożone zamówienie Pocztą Polską lub Kurierem w ciągu 1-3 dni roboczych. Istnieje również możliwość osobistego odbioru złożonego zamówienia.

2.      Termin otrzymania przesyłki od momentu wysyłki uzależniony jest od przewoźnika:

  • Poczta Polska przesyłka priorytetowa, przewidywany czas dostawy 2 dni robocze;
  • Poczta Polska przesyłka ekonomiczna, przewidywany czas dostawy 3-5 dni roboczych;
  • kurier, przewidywany czas dostawy 1 dzień roboczy;

3        Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

 

VII. FORMY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary z dostawą na terytorium Polski:

1. płatność przy odbiorze (należność pobiera listonosz lub kurier),
2. przelewem bankowym na konto Sklepu numer, 23106000760000304001861780 przy czym wysyłka zamówionych Towarów zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu całkowitej kwoty wpłaty na koncie Sklepu, za złożone zamówienie.

3. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Autopay S.A.

4. przez paypal

5. gotówką przy odbiorze osobistym.

 

 Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Autopay S.A.

- obsługiwane typy kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic

 

VIII. GWARANCJA ORAZ REKLAMACJE W REŻIMIE GWARANCJI

1.      Producent udziela na Towary gwarancji jakości.

2.       Gwarancja jakości jest udzielana na okres od wydania Towaru Klientowi do czasu upływu terminu przydatności Towaru do użycia, uwidocznionego na opakowaniu Towaru.

3.      Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym Towarze wad fabrycznych lub uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu. W takim przypadku prosimy o kontakt aby rozwiązać problem najbardziej korzystnym sposobem .

 4. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 

XII. POLITYKA PRYWATNOŚCI

 Złożenie zamówienia stanowi zarazem zgodę Klienta na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych dla celów realizacji umowy.

 

XIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.  Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany

  Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie  http://www.falaem.pl/ 

2   Niniejszy Regulamin ma zastosowanie dla umów zawieranych od dnia 1 sierpnia    2012 roku.

 

Wszystkie przesyłki realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania wiadomości o wpłacie lub  zakupie (w przypadku przesyłek wysyłanych za pobraniem ).

 Paczki do 5 kg wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym priorytetowym  lub paczką priorytetową  wg cennika i kurierem UPS

Baniaki wysyłamy każdy osobno jako jedna paczka za pośrednictwem Kuriera UPS

 W przypadku zamówienia z wysyłką za granicę przed zakończeniem zakupów prosimy o kontaktowanie się na adres sklep@falaem.pl  w celu skalkulowania kosztów wysyłki.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl