Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Prawo do odstąpienia od umowy.
Klient będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta weszła w posiadanie Towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas tj. Nicole Grospierre-Słomińska wykonującą działalność gospodarczą pod adresem Dąbrówka 172, 21-132 Dąbrówka, poczta elektroniczna: info@emformacja.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego do nas pocztą lub drogą elektroniczną na wskazane wyżej adresy.

Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego do pobrania ze strony internetowej sklepu. Skorzystanie z wzoru formularza nie jest obowiązkowe.

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby klient przesłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Informujemy, iż prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do umów określonych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta m.in. w stosunku do umowy:

A. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
B. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Reklamacje

W przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania przez Sprzedawcę usług świadczonych za pomocą Sklepu internetowego, Klient jest uprawniony do złożenia reklamacji drogą elektroniczną na adres info@emformacja.pl

Prawidłowo złożona reklamacja powinna zawierać oznaczenie Klienta (imię i nazwisko lub nazwa firmy, adres zamieszkania lub adres siedziby firmy oraz adres poczty elektronicznej), przedmiot reklamacji wraz ze wskazaniem okresu czasu, którego dotyczy reklamacja oraz okoliczności uzasadniające złożenie reklamacji.

Reklamację rozpatruje Sprzedawca w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamacji.

Tutaj można pobrać formularz reklamacji

We wszystkich kwestiach związanych z reklamacjami lub zwrotem towaru, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel.: 609 670 196 lub 81 756 70 12

e-mail: info@emformacja.pl

Zawsze udaje się znaleźć dobre rozwiązanie!

 

 Zwrot środków nastąpi za pośrednictwem formy płatności wybranej przez klienta podczas zakupu:

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Autopay S.A.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Autopay S.A.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl